Jak uzyskać dotację?

Kwota dotacji w tegorocznym konkursie wynosi do 300.000 zł. i może pokryć 80% Towjej inwestycji.

Oto 7 prostych kroków

do realizacji działań objętych dofinansowaniem:

1. Wybierz działanie

Podejmij decyzję jakie działanie chcesz sfinansować z pomocą środków z ZUS. Czy mato to być np. wentylacja, wyciągi miejscowe, środki ochrony przed upadkiem z wysokości, czy zabezpieczenie maszyny? A może inne z 27 działań wymienionych w Katalogu? Zarejestruj się i pobierz Katalog.

Zarejestruj się i pobierz Katalog.

2. Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas na numer 604 366 733 lub napisz maila na k.wawrzeniecka@delphi.edu.pl w celu weryfikacji szans na dofinansowanie. Ustalimy wspólnie czy spełniasz kryteria dofinasowania. Czy Twój pomysł na poprawę warunków pracy mieści się w ramach określonych przez ZUS? Jaką kwotę dofinansowania możesz otrzymać.

3. Zbierz dokumenty konieczne do wniosku

Dostarczymy Ci listę dokumentów, które są konieczne do przygotowania wniosku o dofinansowanie.

4. Zleć nam przygotowanie i wysłanie wniosku wraz z koniecznymi, wcześniej zweryfikowanymi dokumentami


Wniosek oraz załączniki do wniosku, zebrane na poprzednim etapie, trzeba wprowadzić do systemu ZUS w terminie   . Jeśłi nie zrobisz tego poprawnie Twój wniosek zostanie odrzucony lub otrzymasz wezwanie do uzupełnienia lub poprawienia przesłanych dokumentów. Dzięki naszym profesjonalnym działaniom możesz mieć pewnośc, że zrealizujesz te działania poprawnie.

5. Podpisz umowę z ZUS na realizację działań

Przed końcem roku na stronie ZUS zostanie opublikowana lista wniosków, które przeszły pozytywnie weryfikację ZUS oraz otrzymały dofinansowanie. Aby otrzymać dofinansowanie, a wcześniej zaliczkę na realizację projektu podpisujesz umowę, okreśłającą warunki otrzymania i rozliczenia dofinansowania.

6. Realizuj inwestycję!

Po podpisaniu umowy skontaktuj się z wykonawcą i przystąp do realizacji inwestycji. Na wykonanie działań określonych we wniosku masz 6 miesięcy.

7. Rozlicz inwestycję i ciesz się poprawą warunków pracy w Twojej firmie